Met verslagenheid  hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid

 Ton van Zetten

 

 

Lid van Verdienste van de Koninklijke Vereniging “Het Tielsch Stedelijk Muziekcorps”  

 Onderscheiden met de gouden K.T.S.M. speld, ingelegd met diamanten

 

Ton is ruim 62 jaar aan K.T.S.M. verbonden geweest en heeft naast zijn muzikale activiteiten ook als bestuurslid en lesgever een grote bijdrage geleverd aan het richting geven van K.T.S.M. De titel lid van verdienste werd hem verleend vanwege zijn onnavolgbare inzet voor onze vereniging, een vereniging die hem enorm dierbaar was. Ton was een man die nog altijd midden in de vereniging stond en voor menigeen een rustgevend aanspreekpunt was. Hiervoor zullen wij hem eeuwig dankbaar zijn.

 Met grote toewijding heeft hij zijn beste krachten aan onze vereniging gegeven. 

 

Wij wensen Marja en de (klein)kinderen veel sterkte dit enorme verlies een plek te geven.

  

Bestuur, leden, dirigent, instructeur en docenten,

 Koninklijke Vereniging “Het Tielsch Stedelijk Muziekcorps”

 

Tiel, 2 augustus 2016

 

K.T.S.M. op Twitter